Вчора 1
Сьогодні 2

« Як два судді це упустили ??? » Вболівальники обурюються через підлого фолу Кучерова в фіналі Кубка Стенлі

Кажуть, що і його варто оштрафувати на 5 тисяч доларів
01 липня 2021р. 13:47
Микита Кучеров / Фото - Daily Advent

« Тампа » виграла у « Монреаля » ще один матч у фіналі Кубка Стенлі. Вперше в своїй історії « Лайтнінг » веде у вирішальній серії плей-офф з рахунком 2: 0.

Правда, цю зустріч діючі чемпіони НХЛ забрали насилу – завдали на 20 кидків менше суперника. І все одно перемогли. Це тільки третій подібний випадок в історії Кубка Стенлі.

Першою зіркою матчу став воротар « Тампи » Андрій Василевський – відбив 42 кидка. Але більше розмов після цієї зустрічі не про нього, а про його співвітчизника, кращому бомбардирі плей-офф – Микиті Кучерові.

Вінгер отримав травму на самому старті шостого матчу півфінальної серії проти « Айлендерс ». У сьомому, вирішальному переможному матчі Кучеров повернувся. А в першій зустрічі фіналу видав такий перформанс, що все задавалися питанням: « А чи була взагалі та травма? »

Травма Кучерова:

Кучеров закинув дві шайби ( одну навіть без кидка ) і зробив один асист. Так з нервового 2: 1 рахунок в третьому періоді став максимально комфортним 5: 1. За 20 хвилин форвард чи не особисто знищив « Канадієнс ».

А в другому запам'ятався бридким епізодом.

В одному з моментів Кучеров їхав на лаву запасних, але по шляху вирішив застосувати силовий прийом проти пролітає повз нападника « Монреаля » Йоеля Армії. Судді залишили цей момент без уваги. А Twitter вибухнув від дії росіянина:

« Кучеров гойдався б, тримати за коліно ( якби проти нього так сфолили ) »

« Кучеров дійсно полегшує завдання ненавидіти його такими ось моментами і своїми симуляціями ».

« Відмінна робота НХЛ, класні судді ».

« Добре, що він так довго лікував стегно ... ».

« У нього стільки талантів, а він вибирає бути ублюдком ».

« Як два судді упустили це ??? »

« Та нічого вони не упустили. Побачили, зрозуміли, що це Кучеров і пройшли повз ».

« НХЛ стає ганебним ».

« Цього має бути достатньо для 5000 $ »

Жартів про 5000 $ досить. Це відсилання до штрафу ши Уебера. Захисник « Монреаля » в третьому періоді першого фінального матчу вдарив Кучерова ключкою ззаду по ногах.

Це сталося прямо на очах у рефері, але той порушення на зафіксував. У підсумку, НХЛ вже постфактум покарала Уебера максимальним грошовим штрафом.

Але, як би там не було, в цьому плей-офф Кучеров вражає. Через операцію на стегні він пропустив весь регулярний чемпіонат – все 56 матчів. Але в плей-офф прагне повторити досягнення петера Форсберга. Швед у 2002 році пропустив всю регулярку, але став кращим бомбардиром раунду на вибування – 27 очок. Ось тільки тоді його « Колодаро » поступився в півфіналі.

Ну а Кучеров зі своїми 30 ( 7 + 23 ) очками вже в фіналі. І веде там 2: 0. Хоча в « Монреале » сподіваються провернути той же, що і з « Торонто » в першому раунді – відігратися, поступаючись в серії в два матчі. Тоді вдалося витягнути себе з 1: 3.