22 березня розпочинається плей-офф Української хокейної ліги

За матчами стежте на телеканалі XSPORT і сайті XSPORT.ua
22 березня 2021р. 09:57
« Сокіл » − « Маріуполь » Фото: УХЛ

У понеділок і вівторок, 22 і 23 березня, пройдуть перші матчі плей-офф Української хокейної ліги Паріматч.

В рамках чвертьфінальних битв до двох перемог зійдуться « Кременчук » і « Білий Барс », « Сокіл » і « Маріуполь », а також « Краматорськ » Краматорськ <TAG1 « Краматорськ » Краматорськ <TAG1 <TAG1 <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <TAG1> Краматорськ <. « Донбас » очікує суперників вже в півфіналі.

Відкриють плей-офф УХЛ чинний чемпіон України « Кременчук » і « Білий Барс ». Спочатку, 22 березня о 18:00, команди зіграють в Кременчуці, а 24 березня серія переїде в Білу Церкву. У разі необхідності команди 26 березня знову зійдуться на арені « Айсберг ».

Наступним матчем хокейного вечора в понеділок 22 березня о 19:30 стане зустріч « Сокола » і « Маріуполя ». Перша гра пройде в Києві, а 24 березня о 19:00 колективи зіграють вже в Маріуполі. При рівному рахунку в серії результат протистояння вирішиться 26 березня в Києві.

Третю пару чвертьфіналу плей-офф склали сусіди по турнірній таблиці « Краматорськ » і « Дніпро ». Команди почнуть свої матчі на день пізніше, у вівторок 23 березня о 18:00, а 25 березня о 18:30 суперники зустрінуться в Херсоні. У разі необхідності, 27 березня, команди знову повернуться до Краматорська, щоб визначити найсильнішого.

Трансляції матчів « Кременчук » − « Білий Барс » і « Краматорськ » − « Дніпро » пройдуть на сайті XSPORT.ua, а зустрічі « Сокіл » − « Маріуполь » можна буде подивитися на телеканалі XSPORT.