«Альтаїр» дав бій, але «Донбас» все одно переміг в першому в історії очному протистоянні

На двох команди закинули 12 шайб
13 грудня 2021р. 20:41

«Донбас» обіграв «Альтаїр» в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Перший період зустрічі активніше почав «Альтаїр». Ведома трійкою Кочетков-Буценко-Коренчук молода команда Володимира Карабаджака не стала відсиджуватися в обороні.

Але активність «Альтаїра» в атаці привела до провалу в обороні, який скористався Андрій Сігарьов Він чітко реалізував вихід один на один с. Микитою Терлецьким.

У другому періоді «Альтаїр» відігрався завдяки голу в більшості у виконанні Веніаміна Трандафілова Але. Олександр Пересунько класної шайбою повернув «Донбасу» перевага, а Ігор Галигін завершив точним кидком свій сольний прохід - 3: 1.

«Альтаїр» не опустив рук і після такого повороту. Знову отримавши більшість, дружківський колектив знову реалізував його. Гол в активі Дениса Кочеткова - 3: 2.

Після п'яти голів в двох періодах команди видали на-гора ще сім в третьому! Олександр Пересунько набрав чотири очки (3 + 1) за гру, оформивши хет-трик.

Підсумок зустрічі - 8: 4 на користь «Донбасу», який добув другу перемогу в Суперлізі Паріматч. «Альтаїр» ж знову зазнав гідну поразку.