14:25
THE FOOTBALL REVIEW
12:55
live
Баскетбол. Суперліга Parimatch. БІПА - Говерла. Пряма трансляція

Аукціон! Стань володарем хокейної джерсі національної збірної України від Сергія Варламова з автографами гравців з ЧС-08

Початкова вартість лоту складає 4000 грн
Аукціон! Стань володарем хокейної джерсі національної збірної України від Сергія Варламова з автографами гравців з ЧС-08
Сергій Варламов

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають перший аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Перший спортивний лот – джерсі національної збірної України з хокею з автографами всіх гравців, які брали участь в чемпіонаті світу 2008 року. В цей рік Міжнародна федерація хокею святкувала 100-річчя, про що на зворотній стороні джерсі є відповідна нашивка.

В цій джерсі в матчах чемпіонату світу брав участь Сергій Варламов – екс-гравець NHL та національної збірної України з хокею, володар Кубка Колдера (AHL), гравець року CHL, володар Континентального кубка та Кубка Шпенглера.

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/CjVWwdiK8JQ та зробіть ставку, більше за поточну.

Початкова вартість лоту складає 4000 грн. 

Мінімальний крок підвищення – 500 грн.

Взяти участь в аукціоні можна до 18:00 10 жовтня.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal [email protected], та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: