«Білий Барс» добув сенсаційну перемогу над СК «Сокіл» в овертаймі

Перемогу «барсам» приніс Дмитро Попережай
30 січня 2022р. 19:30

Сьогодні, 30 січня, в Броварах в рамках 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» брав білоцерковскій «Білий Барс».

«Білий Барс» показав свій настрій взяти очки в матчі з СК «Сокіл» ще на другій хвилині першого періоду - Володимир Алексюк роздрукував ворота Артура Оганджаняна Однак, кияни змогли швидко не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед з перевагою в дві шайби - голи на свій рахунок записали. Роман Халіков, Тигран Манукян і Іван Бєляков Проте, білоцерковци ще до кінця першої двадцятихвилинки змогли відіграти одну шайбу - рахунок до мінімальних 2: 3 скоротив Владислав Брага.

На старті другого періоду кияни знову повернули собі перевагу в дві шайби завдяки голу Алексанжра Панкова Після четвертої пропущеної шайби «барси» перехопили ініціативу і показали характер - Дмитро Попережай і Юрій Качан зрівняли рахунок на табло в Броварах. Проте, під кінець другого відрізка зустрічі СК «Сокіл» реалізував більшість і зробив рахунок 5: 4 на свою користь.

Більше 10 хвилин в третьому періоду команди відіграли на зустрічних курсах, намагаючись змінити рахунок на табло. І під завісу періоду це вийшло у «Білого Барса», який зусиллями Валентина Никонорова вдруге в матчі повернув на табло паритет. До кінця основного часу клуби так і не змогли визначити переможця, перевівши матч в овертайм.

У додатковому часі долю переможця матчу вирішив штрафний кидок у виконанні Дмитра Попережая. Хоккеіст переграв голкіпера киян і приніс сенсаційну перемогу своїй команді.

СК «Сокіл» - «Білий Барс» 5:6 ВІД (3:2, 2:2, 0:1, 0:1)

5: 6 Попережай (штраф.кидок).

СК «Сокіл»: Оганджанян (Яковлєв з 34:25); Міцкевич - Халіков, Аміров - Петрухно (К), Дорофеев (А) - Фроленко; Шахворостов - Собченко - Панков - Іванов - Марченков, Манукян - Бєляков - Швецов, Олійник - Хірса.

«Білий Барс»: Півмісник (Квасенко); Кулешов - Наливайко, Алексюк (А) - Шистер, Грицюк - Селін, Собко - Зінченко; Говорушко - Куцевич (К) - Ніконоров, Попережай - Семенов - Геворкян, Брага - Качан - Маландін, Удовіченко, Курах.