07:20
Фаворит. Художній фільм
07:40
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Борис Колесніков взяв участь в заході, присвяченому 33-й річниці виведення військ з Афганістану

Учасники заходу вручили ветеранам та учасникам бойових дій пам'ятні подарунки
Борис Колесніков взяв участь в заході, присвяченому 33-й річниці виведення військ з Афганістану
Борис Колесніков / фото - Донбас

15 лютого в Костянтинівці Донецької області відбувся урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 33-й річниці виведення військ з Афганістану.

 У ньому взяли участь: почесний президент хокейного клубу «Донбас» Борис Колесніков, директор Фонду Бориса Колесникова Софія Мудрик, генеральний директор хокейного клубу «Донбас» Федір Іленко і гравці клубу, воїни-афганці, представники ветеранських громадських організацій, місцеві депутати і жителі міста.

Учасники заходу поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.


Зі словами щирої вдячності до ветеранів, учасникам військових подій в Афганістані і членам їх сімей звернувся Борис Колесніков :

«Шановні земляки, дякую вам за патріотизм, мужність і вірність військовій присязі! Ви знаєте, що таке біль втрат і ціна перемоги. Ви, воїни-інтернаціоналісти, - приклад для молодого покоління, і обов'язок держави - забезпечити вам гідне життя, пенсію, медичну допомогу. Пам'ять про загиблих в афганській війні буде жити вічно в наших серцях!»


«15 лютого - для нас свято і день скорботи одночасно. Відлуння тієї війни ми відчуваємо досі, вона приходить уві сні, турбують старі рани. Наша організація, яка складається з ветеранів та учасників бойових дій в Афганістані, активно бере участь в патріотичному вихованні молоді та суспільно-політичні події України. Наше завдання - донести до підростаючого покоління думка про недопущення нової війни, розтлумачити їм поняття мужності, честі, відданості і боргу, виховати їх гідними і справедливими людьми », - додає глава громадської організації« Константиновський союз «Інтернаціоналіст» Микола Кириленко.


По закінченню заходу представники Фонду Бориса Колесникова і ХК «Донбас» вручили ветеранам та учасникам бойових дій в Афганістані пам'ятні подарунки.«Краматорськ» розгромив «Альтаїр», перервавши серію з двох поразок

Михайло Рибак
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
16 лютого 2022р. 07:37
Первыми будут звать Путинга, ватаны.

X-Video: