Сьогодні 0

«Донбас» ледь не створив неймовірне, але все ж поступився «Соколу»

Столичний колектив зміцнив лідерство в турнірній таблиці
09 жовтня 2021р. 18:41

«Сокіл» в неймовірному за сюжетом матчі обіграв «Донбас» в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги.

До середини зустрічі господарі вели з рахунком 6: 0 і тільки в цей момент включився чемпіон України, який протягом п'яти заключних хвилин другого періоду відіграв три шайби.

Заключний період почався з голи «Сокола», а на табло світилися цифри 7: 3, проте і в цей раз «Донбас» не занепав духом, а продовжив атакувати, зробивши реальним камбек.

У кінцівці матчу команди поділяла одна шайба. «Донбас» «закрив» «Сокіл» в його зоні і мав кілька хороших моментів, якими не скористався.

Як підсумок - перемога «Сокола» в поки що кращому матчі сезону. Успіх дозволив киянам одноосібно очолити турнірну таблицю.

УХЛ. Регулярний чемпіонат :

«Сокіл» (Київ) - «Донбас» (Донецьк) 7: 6 (3: 0, 3: 3, 1: 3)

7: 6 - Андрійків (Захаров) - 54:36

«Сокіл»: Оганджанян (Кубрицький - 54:36), Мажуга-Летов, Кузьменко-Рубан-Міхнов, Хайруллов-Рибалко, Павленко-Васильєв-Тихомиров, Сисак-Алексеев, Андрущенко-Гончаренко-Смирнов, Логач-Сушков, Сімчук-Коржик-Поржик-Коржик-Коржик

«Донбас»: Воріс (Дяченко, 12:21 - 31:27), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Лялька-Туркін-Медведєв, Андрійків-Григор'єв, Морозов-Захаров-Кривошапкин, Смерек-Жульдіков, Сігарев-Бірюков-Шишля