Вчора 1
Сьогодні 0

«Донбас» на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу над «Краматорському» і вийшов в лідери УХЛ

Перемогу донеччанам принесли шайби Шишляннікова і Спруктса
23 листопада 2021р. 21:09
«Донбас» - «Краматорськ» / Фото -
В рамках 19-го туру УХЛ «Донбас» на домашній арені зустрівся з «Краматорському».

Господарі льоду активніше почали дебютний відрізок зустрічі. Однак, вже до середини першого періоду «Краматорськ» вирівняв гру, але на табло за підсумками 20-хвилинці так і залишилися нулі.

Не вдалося командам роздрукувати ворота і в другому періоді. На висоті були голкіпери Андрій Макаров і Віталій Боягуз Під кінець другого періоду штрафний кидок не зміг реалізувати. Ілля Бабрусев, І на другий перерву суперники знову вирушили за рахунку 0: 0.

До завершення третього періоду, здавалося, що матч перейде в овертайм, проте «Донбас» завдяки шайбі Олега Шишляннікова зміг відкрити рахунок в поєдинку. Через 10 секунд Гатіс Спруктс подвоїв перевагу в матчі, який завершився - 2: 0 на користь донеччан.