Сьогодні 0

«Донбас» обіграв «Краматорськ» і добув другу перемогу на Кубку Азовського моря

Переможець турніру визначиться в неділю
04 грудня 2021р. 20:43
«Донбас» виграв і другий матч на турнірі Кубок Азовського моря / фото - прес-служба клубу

«Донбас» виграв і другий матч на турнірі Кубок Азовського моря, перемігши в непростій боротьбі «Краматорськ».

«Донбас» виграв перший період завдяки точному кидку Ігоря Галигіна.

У другій 20-хвилинці краматорчанам пощастило. Вони відігралися завдяки ключці, яка лежала на льоду перед Андрієм Макаровим Саме від неї шайба залетіла в ворота «Донбаса». Долю матчу вирішила трійка Сігарев-Бірюков-Шишлянніков. Андрій Сігарьов став автором переможної шайби в середині третього періоду.

«Донбас» переміг з рахунком 2: 1 і в неділю буде битися за головний трофей турніру з «Маріуполем».