Розгорнути Згорнути

«Донбас» в кінцівці третього періоду вирвав перемогу у «Маріуполя»

Команди провели перший очний матч в сезоні
27 жовтня 2021р. 20:45

«Донбас» обіграв «Маріуполь» в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Команди обмінялися шайбами в першому періоді, після чого періодично погрожували воріт один одного, але без голів.

Результат зустрічі зважився на 15-й хвилині третього періоду, коли «Донбас» відзначився в більшості, а потім відразу ж збільшив перевагу до двох голів - ще одну шайбу донеччани закинули в порожні ворота.

Це була перша очна зустріч команд в поточному сезоні. Вже через день, 29 жовтня, «Донбас» і «Маріуполь» проведуть ще один матч.

УХЛ. Регулярний чемпіонат :

«Донбас» - «Маріуполь» 4: 1 (1: 1, 0: 0, 3: 0)

1: 0 - Пересунько (Соколовський) - 5:53 ,

1: 1 - Горище (Янішевський, Ружників) - 9:03 ,

2: 1 - Захаров (Бірюков, Шишлянніков - бол.) - 54:13 ,

3: 1 - Пересунько (Морозов) - 54:41 ,

4: 1 - Морозов (Захаров - мен.) - 57:45

«Донбас»: Макаров (Д'яченко), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Сігарев-Бірюков-Шишлянніков, Жульліков-Фірсов, Лялька-Буценко-Медведєв, Андрійків-Григор'єв, Морозов-Захаров-Пересунько, Ігнатенко, Разумов-Даніленко

«Маріуполь»: Трифонов (Дуве - 4:27), Кудряшов-Алексеев, Бабинець-Твердохлебов-Благої, Артамонов-Олендаренко, Мазур-Щербатов-Мілехін, Лисенко-Декало, Калейніковас-Костіков-Лизин, Матусевич, Янідакшевскій