Сьогодні 2

«Донбас» в напруженому матчі взяв реванш у «Краматорська»

Донеччани поквиталися за єдину поразку в сезоні
29 січня 2022р. 19:06

«Донбас» був сповнений бажанням взяти у «Краматорська» реванш за поки що єдине свою поразку в Суперлізі Паріматч і без розгойдування почав цю зустріч. І це незважаючи на відчутні проблеми з глибиною складу - через хвороби в ростері донеччан була відсутня ціла група хокеїстів.

Рахунок відкрив Віктор Туркін, Який, тримаючи ключку однією правою рукою, по черзі обіграв захисники і воротаря «Краматорська».

Закріпив перевагу «Донбасу» Дмитро Даниленко Після його підставлення під пас. Павла Медведєва голкіпер суперника не втримав шайбу в своїх руках - 2: 0 на користь донеччан перед першим перервою.

У другому періоді «Краматорську» вдалося перевернути все з ніг на голову і відігрався з 0: 2. Але «Донбас» перед останнім перервою встиг реалізувати більшість і повернув собі перевагу. Медведєв вдало зіграв на добиванні після кидка Гатіса Спруктса - 3: 2 за дончанами!

На початку третьої двадцатімінуткі Роман Кобельов кидком від синьої лінії повернув «Донбасу» перевага в дві шайби.

Таким чином, «Донбас» взяв реванш у «Краматорська» за поразку в попередньому очному матчі, яке є єдиним для дончан в регулярному чемпіонаті Суперліги.