Сьогодні 0

«Донбас» впевнено обіграв «Маріуполь» вдруге за три дні

Другий дубль поспіль оформив Олександр Пересунько
29 жовтня 2021р. 21:00

Сьогодні, 29 жовтня, в рамках перенесеного матчу 9-го туру Української хокейної ліги «Донбас» вдруге за три дні приймав «Маріуполь».

Після досить щільного минулого матчу перший період донеччани вирішили провести більш впевнено, оформивши перевагу вже зі стартовою двадцятихвилинки. Так, ще на екваторі періоду першу шайбу в сезоні закинув Філіп Пангелов-Юлдашев, А потім рахунок подвоїв Віталій Лялька.

У другому періоді господарі матчу не зменшили оберти і змогли довести рахунок до впевнених 5: 0, фактично знявши питання про переможця матчу. Спочатку двічі закинув Олександр Пересунько, Оформивши другий дубль за три дні, а під завісу періоду другим голом в сезоні відзначився Ілля Коренчук.

У третьому відрізку зустрічі Германа Квасенко в воротах «Маріуполя» замінив Максим Дуве, Який зміг утримати свої ворота на замку аж до кінця періоду. А ось «Маріуполю» під кінець матчу вдалося закинути гол престижу - в форматі 5 на 3 відзначився Роман Алексєєв Матч завершився з рахунком 5: 1 на користь донеччан.

«Донбас»-« Маруіполь »5: 1 (2: 0, 3: 0, 0: 1)

5: 1 Алексєєв (Твердохлебов, 5х3), 56:14 ;

«Донбас»: Макаров (Д'яченко - з 49:51); Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Жульдіков - Фірсов, Андрійків - Григор'єв, Ігнатенко - Садовіков; Сігарёв (А) - Бірюков - Шишлянніков, Медведєв - Буценко - Лялька (А) Розуленко - Розуленко - Розуленкомов.

«Маріуполь»: Квасенко (Дуве - з 40:00); Алексєєв - Кудряшов, Артамонов - Олендаренко, Декало - Лисенко, Матусевич; Благой (А) - Твердохлебов - Калейниковас, Мілёхін - Мазур (К) - Щербатов (А), Горища -.