«Донбас» «всуху» розгромив «Білий Барс»

Донеччани добули сьому перемогу поспіль
08 лютого 2022р. 20:45

Сьогодні, 8 лютого, в рамках 20-го туру хокейної Суперліги Паріматч в Краматорську «Донбас» брав «Білий Барс».

Зі стартових хвилин першого періоду «Донбас» показав бажання реалізовувати кожен гольовий момент і зміг закинути відразу 5 шайб за стартові 20 хвилин матчу. Дублем відзначився Олег Шишлянніков, Ще по голу на свій рахунок записали Андрій Бірбков, Олександр Пересунько і Кирило Спіценко, Який закинув дебютну шайбу в хокейній Суперлізі України.

У другій двадцатімінутке команди хоч і не зменшили активність своїх атак, але сам період був менш результативним. Після екватора матчу Олександр Пересунько оформив дубль, встановивши на табло рахунок 6: 0.

На старті третього періоду Андрій Сігарьов збільшив рахунок до 7: 0 на користь донеччан, а через 5 хвилин Олег Шишлянніков оформив хет-трик і поставив гольову точку в цьому поєдинку.

«Донбас» - «Білий Барс» 8:0 (5: 0, 1: 0, 2: 0)

8:0 Шишлянніков (Бірюков), 51:52.

«Донбас»: Петров (Макаров); Андрійків - Спіценко, Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Кобельєв - Жульдіков; Сігарев - Спруктс - Пересунько, Морозов - Туркін (А) - Калейниковас, Садовіков - Бірюков - Шишлянніков, Даниленко - Розуровк.

«Білий Барс»: Півміський (Квасенко - з 20:00); Куцевич (К) - Грицюк, Алексюк (А) - Лесніков, Собко - Зінченко; Говорушко - Никоноров - Брага, Попережай - Семенов - Геворкян, Маландін - Качан - Мікітюк, Курах.