Розгорнути Згорнути

«Донбас» «всуху» розібрався з СК «Сокіл», продовживши свою переможну серію

Донеччани закинули три безмовні шайби в ворота киян
10 лютого 2022р. 20:45

Сьогодні, 10 лютого, «Донбас» в домашньому матчі регулярного чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч брав СК «Сокіл».

Донеччани з самого старту зустрічі нав'язали свою гру противнику і стали грати першим номером, що дало свої результативні плоди - спочатку Андрій Сігарьов відкрив рахунок в матчі, закинувши свою першу шайбу «Соколу» в цьому сезоні, а після екватора періоду Фелікс Морозов подвоїв перевагу донеччан.

У другому відрізку зустрічі команди хоч і не зменшили швидкості своїх атак, але забити так і не змогли. На перерву клуби пішли з колишнім рахунком - 2: 0 на користь донеччан.

На старті третього періоду «Донбас» реалізував ще одну більшість - голом відзначився Олександр Пересунько, Затвердивши лідерство господарів. Як би не намагався СК «Сокіл» відзначитися у володіннях Андрія Макарова, Але зробити це у команди Олега Мікульчик так і не вийшло. Поєдинок завершився сухою перемогою донеччан з рахунком 3: 0, Андрій Макаров оформив свій третій шатаут в хокейній Суперлізі, а «Донбас» продовжив свою переможну серію до 8 матчів.

«Донбас» - СК «Сокіл» 3:0 (2: 0, 0: 0, 1: 0)