Сьогодні 2

«Донбас» здобув трудову перемогу над СК «Сокіл»

Дончане перервали переможну серію київського клубу
11 січня 2022р. 21:00

Сьогодні, 10 січня, в центральному матчі тижні в рамках 8-го туру хокейної Суперліги «Донбас» брав СК «Сокіл».

Досить активна перша двадцатімінутка принесла глядачам масу яскравих і небезпечних моментів біля воріт Андрія Макарова і Данила Яковлєва Донеччанам вдалося перекидати свого супротивника з рахунком 11: 6, але тим не менше на табло за підсумками першого періоду горіли рівні 1: 1. Відзначимо, що команди обмінялися голами в більшості - у «Донбаса» шайбу закинув. Філіп Пангелов-Юлдашев, А у «Сокола» - Дмитро Марченко.

У другій двадцатімінуткі команди вели себе ще активніше, намагаючись заволодіти перевагою. Швидше це вдалося у донеччан - за другі 20 хвилин матчу господарі закинули три шайби, дві з яких - в більшості. Голи в свій актив записали Віктор Захаров, Віктор Туркін і Марк Калейніковас СК «Сокіл», в свою чергу, відіграв один гол прямо в роздягальню донеччанам - на останній секунді періоду відзначився. Сергій Мельников.

Більшу частину третього періоду команди провели без занедбаних шайб, а ті моменти, які виникали біля воріт голкіперів, впевнено нейтралізовували Андрій Макаров і Артур Оганджанян (Воротар змінив Данила Яковлєва) в третьому відрізку зустрічі. І навіть зняття голкіпера під кінець матчу не допомогло киянам відігратися, а сама зустріч завершилася з рахунком 4: 2 на користь донецької команди.

«Донбас» - СК« Сокіл »4: 2 (1: 1, 3: 1, 0: 0)

4: 2 Мельников (Міцкевич), 39:59.

«Донбас»: Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Кобель - Жульдіков, Андрійків - Таран, Галигін; Сігарев - Бірюков - Шишлянніков, Медведєв - Туркін (А) - Калейниковас, Садовіков - Захаров (К) - Крівошап.

СК «Сокіл»: Яковлєв (Оганджанян - з 40:00); Дорофеев (А) - Халіков, Міцкевич - Шуленін, Фроленко - Петрухно (К), Моксунен; Костіцин (А) - Іванов - Марченков, Мельников - Шахворостов - Олійник, Аміров - Никоноров.