«Донбас» здобув впевнену перемогу над «Краматорському»

Дончане продовжили свою переможну серію до дев'яти матчів
13 лютого 2022р. 19:18

Сьогодні, 13 лютого, «Донбас» і «Краматорськ» провели п'яту очну зустріч в поточному сезоні в рамках 23-го туру хокейної Суперліги Паріматч.

У першому періоді команди показали 100% реалізацію більшості і обмінялися голами в нерівних складах - спочатку Ілля Бабрусев потужним кидком від синьої лінії відкрив рахунок в матчі, а потім Марк Калейніковас відзначився після відмінної передачі від Андрія Сігарева Відзначимо, що 36-й номер донеччан першим серед гравців ХСУ переступив позначку в 30 набраних очок.

На старті другого відрізка зустрічі команди знову обмінялися шайбами - спочатку Святослав Тимченко вдруге в матчі вивів «Краматорськ» вперед, а потім голом відповів Олександр Пересунько Під завісу періоду донеччани змогли зломити хід гри і вперше вийти вперед - шайбу на свій рахунок записав. Віктор Туркін.

Більшу частину третього відрізка зустрічі «Донбас» і «Краматорськ» відіграли без занедбаних шайб - краматорчане насідали на ворота Андрія Макарова, Щоб повернути паритет на табло, а команда з Донецька намагалася збільшити свою перевагу.

Під кінець основного часу «Краматорськ» замінив голкіпера на шостого польового гравця, але замість того, щоб забити, пропустив - Андрій Сігарьов і Андрій Бірюков зробили рахунок 5: 2 на табло на користь донеччан, принісши донецького клубу дев'яту перемогу поспіль.

«Донбас» - «Краматорськ» 5:2 (1: 1, 2: 1, 2: 0)