Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Гашек: «російські хокеїсти разом з НХЛ беруть участь в загибелі українських солдатів»

Легендарний чех продовжує підтримувати нашу країну
25 жовтня 2023р. 16:41
Гашек: «російські хокеїсти разом з НХЛ беруть участь в загибелі українських солдатів»
Домінік Гашек / Фото - sportnet.sme.sk
Дворазовий володар Кубка Стенлі легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек в інтерв'ю для рашистських ЗМІ поділився думками про війну в Україні.

Чому ви настільки різко висловлюєтеся як про нинішніх справах в росії, так і про минуле в «Спартака»?

«Я не висловлююся різко. Лише висловлюю свої думки в чіткій і правдивій формі. Завжди добре говорю про «Спартак», тому що провів там прекрасний сезон. Разом зі своїми товаришами по команді, думаю, я зробив хорошу роботу як для клубу, так і для вболівальників. Мені завжди буде приємно згадувати своїх товаришів по команді, людей навколо і наших фанатів. Що стосується росії, то, на жаль, вона вторглася на територію України і почала там війну. Саме тому я виступаю на публіці відповідним чином».


Багато в росії тепер вважають, що ви звичайний русофоб. І це при тому, що ви жили, працювали в нашій країні, спілкувалися з великою кількістю росіян. Що змінилося?

«Для мене нічого принципово не змінилося, я просто реагую на нові моменти, яких не очікував 13 років тому. У 2010 році я і уявити собі не міг, що росія вибере такий напрямок: в 2014-му приєднаєте півострів Крим, а в 2022-му почнете війну».


Ви говорили, що «НХЛ зобов'язана платити Україні по два-чотири мільярди доларів за кожен рік гри овечкіна та інших росіян». Ви це всерйоз? Дійсно так вважаєте?

«Так. Дозволяючи грати громадянам росії, які не засудили дії росії в Україні, НХЛ робить величезну рекламу війни. З вини НХЛ гинуть українські та російські солдати. А російські хокеїсти разом з НХЛ беруть участь в цьому. З огляду на доходи НХЛ, я вважаю адекватною для України суму в два-чотири мільярди доларів за сезон. На жаль, це не поверне втрачені українські та російські життя».


Раніше Гашек закликав владу Чехії заборонити своїм громадянам працювати в росії.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця