Гравці ХК «Донбас» вирушили до збірної України

Хоккеїсти починають підготовку в майбутньому Чемпіонату світу
20 березня 2022р. 12:00
Гравці ХК «Донбас» вирушили до збірної України
Фото: hcdonbass.com

Хокеїсти донецького «Донбасу» вирушили в національну збірну команду України.

В даний час в розташування команди слідують Богдан Дьяченко, Філіп Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрійків, Дмитро Ігнатенко, Ілля Коренчук, Олександр Пересунько і Фелікс Морозов.

Як повідомляє сайт Міжнародної федерації хокею, Рада IIHF змінив дати і час проведення кількох Чемпіонатів світу в 2022 році, а також обговорив ситуацію з Чемпіонатом світу 2023 року.

Кілька змін торкнулися збірні команди України. Відзначається, що національна і юніорська збірні команди України як і раніше заявлені для участі в Чемпіонатах світу в Дивізіоні I групи В.

У той же час, за запитом Польської асоціації хокею, Рада IIHF схвалив перенесення Чемпіонату світу в Дивізіоні I групи B чемпіонату світу з хокею 2022 року в Польщі з Катовіце в Тихи. Місцем проведення стане Зимовий стадіон (Stadion Zimowy). У турнірі візьмуть участь Польща, Японія, Естонія, Україна і Сербія.

Турнір запланований на кінець квітня, новий розклад ігор і дати будуть оголошені найближчим часом.

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
22 березня 2022р. 11:32
Федерация хоккея Украины объявила о том, что женская сборная по хоккею из-за войны в стране снялась с чемпионата мира, который должен пройти в Болгарии 4-7 апреля.

А вот мужская национальная сборная пока не снялась с чемпионата мира в Дивизионе 1B, который состоится в Польше в конце апреля.

Это же касается и сборной Украины U-18 на чемпионате мира в Италии.

Правда, вероятно, в итоге сборным ближе к концу апреля придется сняться со своих ЧМ, если ситуация в Украине не улучшится.

Вот новость, скажите и в какую сборную Украины они отправились, где сбор будет проходить, в каком месте, с другой стороны, ЧМ ещё не скоро, как тренироваться они будут. Короче дичь какая то, новостей 0 достоверных. К сожалению это так.

X-Video: