Зараз 1
Вчора 0
Сьогодні 3
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

IIHF продовжила усунення росії від міжнародних турнірів на сезон-2024/25

Міжнародна федерація хокею на льоду – за безпеку
IIHF продовжила усунення росії від міжнародних турнірів на сезон-2024/25
росія / Фото - IIHF
Міжнародна федерація хокею на льоду (IIHF) оголосила про рішення про продовження усунення збірних росії та білорусі від міжнародних турнірів, обґрунтувавши це питанням безпеки. Про це йдеться на офіційномі сайті IIHF.

«Сьогодні, під час одного зі своїх регулярних засідань, Рада IIHF розглянула поточні ризики для безпеки, пов'язані із залученням національних та клубних команд росії та білорусі до змагань під егідою IIHF. Грунтуючись на ретельному аналізі, Рада дійшла висновку, що, як і раніше, небезпечно повертати російську та білоруську команди назад до міжнародних турнірів. Таким чином, росія та білорусь не візьмуть участі у майбутніх змаганнях сезону-2024/2025. Це рішення також поширюватиметься на збірну білорусі щодо фінального раунду олімпійської кваліфікації, що відбудеться у серпні 2024 року. Як це робилося протягом останніх років, Рада IIHF продовжить стежити за ситуацією, у травні 2025 року на засіданні IIHF знову буде розглянуто питання щодо можливого повернення вищезгаданих країн».


Нагадаємо, вперше IIHF усунула країни-терористки від участі у міжнародних турнірах у лютому 2022 року, а у березні 2023 року санкції було продовжено до завершення сезону-2023/2024.

Раніше IIHF допустила молодіжну збірну Ізраїлю до МЧС-2024 у третьому дивізіоні.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

IIHF

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино