Весь день російські ЗМІ передрікали росіянам легку перемогу

Росія – Канада 1: 2 ВІД ( 0: 0, 1: 0, 0: 1, 0: 1 )

1: 0 – Тімкін ( Орлов, Каменєв ) – 34:32,

1: 1 – Енрік ( Браун, Комтуа – бол. ) – 45:03,

1: 2 – Манджепане ( Стечер ) – 62:12,

воротарі: Бобровський – Кемпер.

збірна Росії, Яку називали беззаперечним фаворитом чемпіонату світу в Латвії, Вилетіла на стадії чвертьфіналу, програвши в овертаймі Канаді.

Канадці на цьому турнірі були близькі до історичного провалу і невиходу в плей-офф, але змогли пробитися туди і в четвер повністю реабілітувалися перед своїми уболівальниками перемогою над історично принциповим суперником.

Росія відкрила рахунок, але пропустила в меншості і занервувала. Грав перший поєдинок на ЧС-2021 зоряний воротар Сергій Бобровський, Трохи нервував, а канадці відчули впевненість.

У овертаймі північноамериканці організували разючу швидку атаку і вирвали перемогу. Канада продовжує боротьбу за медалі, програвши три стартових матчу на чемпіонаті.

У півфіналі канадці 5-го червня зіграють з американцями, яким на груповому етапі вони поступилися 1: 5.

Збірна Росії 10 років не виграє у Канади на чемпіонатах світу і Кубку світу. У цьому сезоні росіяни поступилися канадцям в плей-офф на ЧС, МЧМ і ЮЧМ.