«Краматорськ» виграв третій матч поспіль

Краматорчани закинули «Білому Барсу» чотири шайби
06 лютого 2022р. 15:57

В рамках 19-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» брав «Краматорськ».

На другій хвилині першого періоду Єгор Семенов не зміг реалізувати штрафний кидок, а ось «Краматорськ» сповна скористався своїм шансом, реалізувавши перший же більшість в матчі - рахунок в поєдинку відкрив Денис Бердникс На перший перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.

У другій двадцатімінутке білоцерковци взяли гру під свій контроль і намагалися грати першим номером -статістіка кидків у другому періоді склала 14: 9 на користь команди Костянтина Буценко. Однак, впевнена гра голкіперів не дозволила командам змінити рахунок на табло.

На старті третього відрізка зустрічі «Краматорськ» знову реалізував більшість - перевага свого клубу подвоїв Ілля Барусев А через 6 хвилин ще один захисник. Гліб Мальцев затвердив лідерство гостей. Результативну точку в матчі поставив Ігор Каліничов, Який допоміг своїй команді завершити поєдинок «сухий» перемогою з рахунком 4: 0.

«Краматорськ» з 26-ю очками в 19-і турах займає другий рядок в турнірній таблиці Суперліги, поступаючись 6 пунктів лідеру «Донбасу».