«Кременчук» обіграв «Рулав Одд» і піднявся на друге місце в турнірній таблиці

«Горожани» виграли п'ятий матч в сезоні
10 жовтня 2021р. 17:30

Сьогодні, 10 жовтня, в Харкові в рамках восьмого туру Української хокейної ліги зійшлися «Рулав Одд» і «Кременчук».

У першому періоді рахунок відкрили гості, реалізувавши більшість на першій хвилині матчу - шайбу в ворота Олега Петрова закинув Всеволод Товстушко Вдалося «городянам» подвоїти перевагу голом. Артема Дубініна «Рулав Одд» наносив відповідні атаки, але шайба не йшла в ворота. До кінця періоду «вікінги» насідали на «Кременчук», але так і не роздрукували ворота. Михайла Боярчука.

У другому періоді «Рулав Одд» активно діяв в атаці, намагаючись прошити Михайла Боярчука Але «Кременчук» заволодів шайбою і. Тимофій Савицький один на один обіграв Олега Петрова - 0: 3. Тільки після третього пропущеного року харків'яни скоротили відставання - ворота «Кременчука» роздрукував Кирило Бондаренко Точку в другому періоді поставили «городяни» - четверту шайбу команди закинув. Іван Савченко.

«Кременчук» продовжував насідати на ворота харків'ян і в третьому періоді, але «вікінги» не давали скинути себе з рахунків. На останній хвилині Артем Лесніков закинув шайбу. Матч завершився з рахунком 2: 4.

«Рулав Одд» - «Кременчук»2: 4 (0: 2, 1: 2, 1: 0)