Вчора 0
Сьогодні 1
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

«Кременчук» закинув «Дніпру» три шайби в першому періоді, а потім впевнено довів матч до перемоги

Підопічні Савицького вперше в сезоні зіграли на нуль
13 жовтня 2021р. 20:02

«Кременчук» впевнено на виїзді обіграв «Дніпро» в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

За великим рахунком, результат зустрічі було вирішено ще в першому періоді, після якого «городяни» вели 3: 0. Примітно, що одну з шайб гості закинули в меншості.

«Кременчук» вперше в сезоні провів матч на нуль.

У турнірній таблиці «Кременчук» йде на другому місці. «Дніпро», незважаючи на третю поразку поспіль, залишився шостим.