Вчора 0
Сьогодні 1
Завтра 3

«Маріуполь» в домашніх стінах переграв «Кременчук»

Завдяки цій перемозі «сталеві чайки» увійшли до трійки лідерів турнірної таблиці
19 жовтня 2021р. 22:04
«Маріуполь» - «Кременчук» / Фото - УХЛ
У Маріуполі завершився матч 11-го туру УХЛ, в якому місцевий однойменний клуб приймав «Кременчук».

У першому періоді кидком від синьої лінії рахунок в матчі відкрив захисник гостей Всеволод Товстушко, Проте, через 4 хвилини , Марк Калейніковас зрівняв рахунок, реалізувавши подвійне чисельну перевагу.

У другій 20-хвилинці Володимир Горище вивів «Маріуполь» вперед, проте «городяни» відповіли шайбою Артема Дубініна На другий перерву команди пішли вже не при рівному рахунку на табло -. Еліезер Щербатов закинув свою сьому шайбу в останніх трьох матчах УХЛ.

У час, що залишився «Кременчук» був більш агресивний за свого суперника, однак «Маріуполю» вдалося подвоїти свою перевагу. За 36 секунд до кінця основного часу зустрічі Роман Благой відправив шайбу в порожні ворота, встановивши підсумковий рахунок на табло - 4: 2.

Завдяки цій перемозі, «сталеві чайки» обійшли «Донбас» і «Краматорськ», і вийшли на третє місце в турнірній таблиці УХЛ.