«Маріуполь» здобув впевнену перемогу над «Білим Барсом»

Єдиною шайбою в складі «барсів» відзначився Владислав Брага
04 лютого 2022р. 21:20

Сьогодні, 4 лютого, в рамках 17-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» зіграв з «Маріуполем».

У першому періоді команди придивлялися один до одного, по черзі створюючи моменти біля воріт Василя Півміський і Олексія Трифонова Під завісу першого періоду. Єгор Артамонов вивів «Маріуполь» вперед. «Білий Барс» зрівняв рахунок - Владислав Брага направив шайбу в верхню дев'ятку воріт Олексія Трифонова. На перерву команди пішли на рівних.

У другому періоді підопічні Сергія Вітера повернули собі перевагу - Микита Мілехін закинув другу шайбу своєї команди. «Маріуполь» насідав на володіння «Білого Барса», але підопічні Костянтина Буценко наносили відповідні атаки. «Сталеві чайки» пресингували «барсів» під завісу другого періоду, але збільшити відрив не вдалося.

У завершальній двадцатімінутуке команди обмінювалися моментами. «Білий Барс» намагався зрівняти рахунок, а «Маріуполь» збільшити відрив. Під завісу третього періоду «Маріуполь», граючи 5 на 6, закинув третю шайбу - Владислав Бойко відзначився в порожніх воротах. Матч завершився з рахунком 1:3.

«Білий Барс» - «Маріуполь» 1:3 (1: 1; 0: 1; 0: 1)