Мікульчик: « Початок проспали – поки не в ідеальній формі, так що будемо допрацьовувати »

Головний тренер « Донбасу » прокоментував підсумок першої зустрічі на Меморіалі Павла Забійника
19 серпня 2021р. 18:57
Павло Мікульчик / Фото: hcdonbass.com

Головний тренер « Донбасу » Павло Мікульчік поділився думками від стартового матчу чемпіона України на Меморіалі Павла Забійника проти Словаччини U-20 (6: 3):

Перший матч ... Початок проспали, провалили. Сподіваюся, що це так позначилася дорога – прилетіли і заселилися пізно ввечері. Ще тут не каталися, тому багато було сумбура в першому періоді.

Потихеньку-потихеньку вирівняли гру і довели її до логічного завершення – виграли.

Є над чим працювати, команда поки не в своїй ідеальній формі. Будемо допрацьовувати і працювати тільки на перемоги.

На скільки два перших голи вибили команду з колії і завдяки чому вдалося повернутися в гру?

Хлопці грали проти молодіжної збірної. Десь відчувалася самовпевненість: якісь передачі непотрібні, можна було від простого зіграти. Потім виправилися і відіграли як треба.

У другій частині другого періоду було багато вилучень, з чим це пов'язано?

Напевно, пішли емоції. Молодь огризається, встромляється. Потрібно тримати себе в руках. Слава Богу, в третьому періоді почули мене і поменше було вилучень.

Дяченко і Воріс сьогодні обидва вийшли на лід. Як оціните гру воротарів « Донбасу »?

Здорово, молодці! Відпрацювали і ніяких претензій до них немає.

У п'ятницю гра з « Банська Бистриця ». Ваші очікування від майбутнього матчу?

Чекаємо хорошої гри. Постараємося сьогодні їх подивитися, якісь моменти розберемо і будемо готуватися.

Донеччани проведуть ще два матчі на міжнародному турнірі в Словаччині. Трансляції зустрічей дивіться на XSPORT.ua.

Джерело: hcdonbass.com Олег Шумейко-молодший