Олексій Ємельянов: «Донбас» грає тільки на перемогу»

Тренер донеччан - про перемогу над «Альтаїром»
19 лютого 2022р. 22:00
Олексій Ємельянов / фото - hsl.com.ua

Тренер «Донбасу» Олексій Ємельянов прокоментував перемогу своєї команди над «Альтаїром» в рамках 27-го туру хокейної Суперліги Паріматч.

«Чому в першому періоді було 0: 0? Команда противника зіграла строго і на свіжості, плюс надійно зіграв Богдан Дьяченко. Він не дав нам реалізувати свої моменти - виручив команду і підтягнув. Тому в першому періоді у нас не вийшло реалізувати свої моменти.

У роздягальні в перерві нічого надприродного нічого не відбувалося. Вказали хлопцям на помилки, сказали, в чому потрібно поліпшити якість гри. Та й самі хлопці не хотіли залишатися в тіні, тому додали в завершенні і пішов результат.

Ну і в «Альтаїрі» втомлюються хлопці все одно - вони молоді. Важкувато їм поки грати на цьому рівні, тому такий результат.

Завдання закинути в цьому матчі більше, ніж в попередньому, не було. Кожного супротивника потрібно поважати і налаштовуватися однаково. Суперник теж б'ється до кінця і це потрібно враховувати. Вийшло - забили 8 голів, а іноді можна багато кидати і не забивати взагалі.

Чого очікуємо від матчу з «Маріуполем»? У нас з цією командою завжди напружені матчі і готуємося ми дуже серйозно. Ми все ближче до плей-офф і зараз кожна гра - це вивчення суперника. Використовуємо і перевіряємо свої напрацювання, поки є час. Але і принциповість цих ігор ніхто не відміняв. «Донбас» грає тільки на перемогу».

«Донбас» збільшив переможну серію до 12 матчів, закинувши десять шайб «Альтаїру».

Джерело: hsl.com.ua Рене Тер Велде