«Рулав Одд» розгромив «Білий Барс», здобувши найбільшу перемогу в історії клубу

Воротар харків'ян Петров оформив шатаут
16 листопада 2021р. 22:34
«Рулав Одд» - «Білий Барс» / Фото - УХЛ
У Харкові відбувся матч в рамках 17-го туру УХЛ, в якому зустрілися місцевий «Рулав Одд» і «Білий Барс».

На старті дебютної 20-хвилинці харків'яни відкрили рахунок на табло завдяки покинутій шайбі кращого бомбардира команди Артема Сурсова

У другому періоді «Рулав Одд» взяв під свій контроль хід протистояння. У цьому відрізки зустрічі по черзі відзначилися Олександр Александров, Олексій Єфімов, Микола Кисельов і той же Сурс - 5: 0

На 10-й секунді заключного періоду матчу Кисельов оформив дубль, а до кінця 20-хвилинці харків'яни зусиллями Олексія Баскова і Євгенія Абаджяна влаштували супернику тотальний розгром.

Таким чином, «Рулав Одд» здобув найбільшу перемогу в історії клубу, а воротар господарів Олега Петров оформив шатаут в матчі з білоцерковцамі.