Савицький – про перемогу над « Білим Барсом »: « Вся боротьба ще попереду »
Савицький: « Хоккеїсти « Білого Барса » грали до кінця і хотіли переломити хід гри »
Наставник « Кременчука » – про вихід в півфінал плей-офф УХЛ
Олександр Савицький / Фото - УХЛ
Головний тренер « Кременчука » Олександр Савицький прес-службі ліги прокоментував перемогу своєї команди над « Білим Барсом » ( 4: 1 ), І вихід в півфінал плей-офф УХЛ.« Білий Барс » налаштувався на гру дуже добре – нам було важко. У першому періоді поки ми прокинулися, а також розім'ялися, можна сказати, що стартова 20-хвилинка для нас випала. У другому ігровому відрізку ми все виправили, а в третьому дограли до кінця ».
У другій половині гри було досить багато вилучень. Як ви думаєте, з чим це пов'язано?
« Хоккеїсти « Білого Барса » грали до кінця і хотіли переломити хід гри. Також наші хокеїсти не хотіли поступатися супернику. Команди показали чоловічий хокей ».
А тим часом « Маріуполь » обіграв « Сокіл » і зрівняв рахунок в чвертьфінальної серії плей-офф УХЛ.
Коментарі 0