Савицький: « Деякі хлопці покинуть команду і будемо готуватися до чемпіонату УХЛ »
Савицький: « Непроста гра. Я радий, що хлопці билися до кінця »
Олександр розповів про проблему з видаленнями
![Олександр Савицький Савицький: « Непроста гра. Я радий, що хлопці билися до кінця »](/upload/resize_cache/iblock/3a8/916_537_2/3a8b7a9f44519b8e42a1d3507dbbbdab.jpg.webp)
Олександр Савицький / Фото: УХЛ
Головний тренер « Кременчука » Олександр Савицький висловився про перемогу своїх підопічних над « Краматорському » (5: 2).
« Непроста гра. Я радий, що хлопці билися до кінця. Лягали під шайби, проявляли мужність. Ми володіли ініціативою, але трохи здали в третьому періоді, підвели видалення. А так я задоволений грою, безстрашністю. Але це тільки початок, будемо сподіватися, що будемо набирати походу чемпіонату. Будемо грати більш організовано, хоча сьогодні грали непогано, створювали моменти. Я задоволений.Багато вилучень? По-перше, не всі ще звикли до нових правил. За кожну затримку, зачіп видаляють. Поки звикаємо до нововведень.
Зараз поїдемо додому, відновимося. Завтра потренуємося і вперед в бій ».
Нагадаємо, раніше « Кременчук » заявив на сезон в УХЛ 26 хокеїстів.
Коментарі 0