Сьогодні 0

Шахрайчук програв восьмий матч біля керма збірної України

Національна збірна програла Угорщини другий матч поспіль
16 грудня 2021р. 18:58

На Різдвяному турнірі в Польщі збірна України в овертаймі програла Угорщині з рахунком 1: 2.

Угорці активно почали матч і в середині першого періоду Папп відкрив рахунок, скориставшись отриманим більшістю.

Потім, в третьому періоді Благой зрівняв рахунок, коли національна команда перебувала в чисельній більшості, ніж і перевів матч в овертайм. В кінці додаткової п'ятихвилинки Крейц приніс перемогу своїй команді.

Відзначимо, що це восьмий матч Вадима Шахрайчука біля керма збірної України і восьме поразки. У минулому матчі українці також поступилися Угорщини.

Товариський матч

Угорщина - Україна 2: 1 ВІД (1: 0, 0: 0, 0: 1, 1: 0)

1: 0 Папп (Довідки), 9:10 ГБ

1: 1 Благой (Міхнов), 52:23 ГБ

2: 1 Крейц (Гарат, Тоз), 64:53

Воротарі: Арані - Петров

Нагадаємо, в рамках Різдвяного турніру Україні ще чекають матчі з Польщею і Францією.