Сьогодні 0

«Сокіл» продовжив переможну серію, обігравши «Краматорськ»

Кияни з відривом займають перше місце в турнірній таблиці
16 жовтня 2021р. 18:30

«Сокіл» обіграв «Краматорськ» в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді команди активно по черзі атакували один одного і «Соколу» вдалося прошити ворота Віталія Труса в меншості - шайбу закинув Антон Елісеенко Але «Краматорськ» швидко відігрався в більшості - гол оформив. Ілля Бабрусев При рівному рахунку команди намагалися закинути потрібну шайбу «в роздягальню» - досягти мети вдалося нападаючому «Сокола». Михайло Сімчук вдало відпрацював на п'ятаку і вивів киян вперед.

Відірватися в рахунку кияни змогли в другому періоді - спочатку відзначився Єгор Кузьменко, А потім перевага команди Олега Шафаренко збільшив Ярослав Панченко «Краматорськ» змінив голкіпера в надії відіграти пропущені шайби і. Гліб Мальцев зміг скоротити відставання до 2: 4.

У третій двадцатімінутке обидві команди вели запеклу боротьбу, створювали моменти, але не довели їх до реалізації. Як підсумок - перемога «Сокола», який збільшив переможну серію до дев'яти матчів.

«Краматорськ» ж поступився вперше за чотири зустрічі і ризикує втратити третє місце в турнірній таблиці за підсумками туру.