«Сокіл» здобув трудову перемогу над «Рулав Оддом»

Кияни змогли відігратися з 1: 3 і зробити камбек
18 листопада 2021р. 22:20

В рамках 18-го туру Української хокейної ліги сьогодні, 18 листопада, в Харкові зійшлися «Рулав Одд» і «Сокіл».

Перший період обидві команди почали активно. Першими рахунок відкрили господарі - Дмитро Пугачов направив шайбу в порожній кут воріт Дмитра Кубрицького «Сокіл» відзначився в меншості -. Антон Елісеенко зняв павутину з воріт Олега Петрова, Зрівнявши рахунок. Харків'яни вийшли вперед - гол забив Олексій Басков.

У другому періоді Олексій Сергєєв збільшив відрив «Рулав Одд». На перерву харків'яни пішли з перевагою в рахунку - 3: 1.

У третьому періоді «Сокіл» знайшов свою гру і зміг зробити вольовий камбек. Спочатку Єгор Кузьменко скоротив відрив до мінімальних 3: 2, а потім виявився точний Олександр Павленко виявився точний Олега Петрова і зрівняв рахунок. Здавалося, що попереду уболівальників чекає овертайм, але Андрій Алексєєв потужним кидком забив гол і вивів «Сокіл» вперед. На останній хвилині матчу Ігор Шаманський замінив воротаря на шостого польового гравця, але «Рулав Одд» не тільки не закинув, але і пропустив від Андрія Міхнова, який встановив підсумковий рахунок 5: 3 на користь «Сокола».

«Рулав Одд» - «Сокіл»3: 5 (2: 1, 1: 0, 0: 4)