Товстушко: « Урівень хокею виріс »

Захисник « Кременчука » висловився про півфіналі з « Соколом » і рівні хокею в Україні
08 квітня 2021р. 18:05
Товстушко: « Урівень хокею виріс »
Всеволод Толстушко / фото - УХЛ

Захисник « Кременчука » Всеволод Товстушка поділився думками після програної півфінальної серії плей-офф столичному « Соколу ». Хоккеіст розповів про плани на сезон і ставленні до ігор за національну збірну.

Про поразку « Соколу » в серії.

« Нічого не сталося. Ми грали в свій хокей, намагалися виграти в кожному матчі. Просто суперник кожен раз закидав на одну шайбу більше.

Це спорт, важко по гарячих слідах розібратися, чому у всіх матчах нам не вистачило для перемоги по одній шайбі. Щоб відповісти на це питання, треба, щоб емоції вляглися ».

Про шайбі Гільманова в овертаймі.

« Це емоції і пов'язані вони не з голом Гільманова. Він забитий за правилами. У мене були питання до суддівства в цілому. У четвертому матчі все чотири голи ми пропустили в меншості. Сутичка сталася через щось інше. Просто люди дозволяють собі трохи зайве. Не знаю, чим вони керуються ».

Про суддівство.

« Звичайно гравці намагаються суддівства не коментувати, але судять нас жахливо і спостерігається таке явище протягом декількох років. Чемпіонат стає сильнішою, лавки команд поповнюють майстравіти хокеїсти, за рахунок легіонерів прогресують українські гравці. Рівень хокею виріс, а суддівство залишається таким же слабким. На нульовому рівні, якщо не нижче. Через такого арбітражу гравці отримують багато травм, випадають з ладу і втрачають заробітки. Помилки суддів призводять до сутичок між хокеїстами. Жоден спортсмен не любить програвати. А програвати несправедливо – подвійно. Упевнений, суддівством в УХЛ незадоволені просто все. Кожна команда в цьому аспекті зі свого боку може щось додати ».

Про травми.

« Тема суддівства мене зачепила не тільки в контексті останнього матчу проти « Сокола ». Непрофесіоналізм суддів призводить до травм хокеїстів і я не був винятком. Мова не тільки про складні пошкодження, але і про мікротравмах, які заважають тренуватися на повну потужність. А в командах, де є глибина складу, це призводить до втрати місця в заявці, відповідно втрачається спортивна форма. Я випав надовго, коли отримав серйозну травму в матчі з Херсонським « Дніпром ». Тривалий час не тренувався, потім також довго відновлював кондиції, щоб моє повернення принесло команді користь, а не зашкодило ».

Про плани на майбутнє.

« Якщо будуть збори національної команди і мене запросять, обов'язково приїду. Це збірна нашої країни. Не можу відмовити навіть по-людськи. До того ж я патріот України. Для мене честь – представляти синьо-жовті кольори. Хоча сили відновлювати теж треба. Так вийшло, що протягом нетривалого часу ми провели два плей-офф. З більш чіткими планами визначуся, коли приїдемо до Кременчука і зустрінемося з керівництвом клубу ».

Про наступний сезон.

« Завжди хочеться рости. Хотілося б пограти десь за кордоном, в сильному чемпіонаті, з високою зарплатою. А якщо не буде гідних пропозицій, не вийде виїхати, то, напевно, залишуся в « Кременчуці ».

Про повернення в новозеландський чемпіонат.

« В цьому році – немає. Хоча розмови про те, що можливість така є, були. Просто найближчим часом мені хочеться відпочити. Сезон у мене вийшов занадто затяжним.

З одного боку, коли міняєш обстановку, автоматично трохи перезавантажувати і отримуєш відпустку. Але тренуватися і грати все одно треба. Тому це був би не відпочинок ».

Нагадаємо, другий фіналіст плей-офф визначиться в парі « Донбасу » і « Дніпра ». 5-й матч серії дивіться на XSPORT.

Джерело: sport.ua Антон Кривенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: