Сьогодні 2

Тренер «Кременчука» - після 10: 1: «Попереджали хлопців, що« Білий Барс »просто так не здається»

Дмитро Сумець залишився задоволений діями своїх хокеїстів
03 жовтня 2021р. 19:51

Тренер «Кременчука» Дмитро Сумець прокоментував перемогу над «Білим Барсом» (10: 1) В матчі регулярного чемпіонату УХЛ Слова фахівця призводить прес-служба «городян» :.

Тренерський штаб залишився задоволений грою команди. Перший і третій період повністю переграли суперника, у другому зіграли трохи на рівних.

Напевно, після 5: 0 в першому періоді трохи розслабилися, гравці подумали, що гра зроблена. Але ми попереджали, що «Білий Барс» команда, яка завжди грає з великим бажанням і просто так не здається, буде битися до фінальної сирени. У перерві пояснили, що потрібно грати всі 60 хвилин і в заключному періоді зіграли добре, закинули свої шайби.

Захисник Яковлєв - з 1 + 10 кращий бомбардир команди і УХЛ. Що скажіть з цього приводу?

Молодець, намагається і викладивается.

Багато гравців суперника зіграли третій матч менш ніж за добу. Не було бажання трохи зменшити обороти і не доводити рахунок до такого розгромного?

Трі гри за добу - це, звичайно, забагато. Але, ми професіонали і намагаємося віддаватися повністю грі все 60 хвилин і радувати наших уболівальників покинутими шайбами.

Головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценко після матчу був більш лаконічним :