Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Тренер жіночої збірної України: «На ЧС будемо ставити перед командою максимальні завдання»

Євген Аліпов налаштовує гравчинь боротися за перше місце
25 березня 2023р. 20:43
Тренер жіночої збірної України: «На ЧС будемо ставити перед командою максимальні завдання»
Головний тренер жіночої збірної України з хокею Євген Аліпов розповів про тренувальний табір перед ЧС та завдання збірної.

 У рамках підготовки до чемпіонату світу у жіночої збірної України пройде тижневий збір у Брашові з 27 березня. У Румунії почнемо з дворазових тренувань на день, а ближче до початку турніру знизимо навантаження. На збори відправляються 22 хокеїстки, а в заявку на турнір потрапить 18 польових гравчинь та 2 воротаря.

Ставитимемо перед командою максимальні завдання – боротися за перше місце! Серед основних наших конкурентів за «золото» мені бачаться дві команди: збірна Литви, яка сильно додала останнім часом і залучила до складу низку гравців високого рівня, а також команда Румунії, у складі якої є хокеїстки, здатні самостійно вирішити результат матчу..


Склад жіночої збірної України

Воротарі: Юліана Вільгань («Айс Дрім Кошице», Словаччина), Вікторія Ткаченко («Мартін», Словаччина), Анна Харківська (L&L, Латвія).

Оборонці: Софія Гутор, Домініка Лопатіна, Дарина Рожок (всі – «Михайловце», Словаччина), Олександра Машкіна («Амбрі-Піотта», Швейцарія), Ірина Ратушна (L&L,  Латвія), Тетяна Кириченко, Марина Криворучко (обидві – без клубу).

Нападники: Елізабет Аліпова, Елен Аліпова, Поліна Телегіна, Дар’я Цимиренко (всі – «Амбрі-Піотта», Швейцарія), Юлія Добровольська, Ганна Лесь, Вікторія Ценова (усі – без клубу), Христина Загрекова («Хаммарбю», Швеція), Варвара Ізмайлова («Інгольдштад», Німеччина), Ангеліна Майфельд («ACS Fox Hockey», Румунія), Антоніна Роганова («Аоста Гладіаторс», Італія), Аліна Солдатова («Шторм»).


Нагадаємо, що суперниками збірної України на ЧС-2023 у дивізіоні 3А (Брашов, 3-9 квітня) будуть команди Литви, Румунії, Естонії, Гонконґу та Болгарії.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця