Вчора 1
Сьогодні 2

Три шайби «Рулав Одда» в нерівних складах забезпечили харків'янам перемогу над «Білим Барсом»

Білоцерковци відкрили рахунок в матчі, але поступилися
26 жовтня 2021р. 22:15

У Харкові відбувся матч регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Рулав Одд» брав «Білий Барс».

Рахунок в грі на 15-й хвилині відкрили «барси», коли Юрій Качан кидком з кола пробив Олега Петрова Однак в середині другого періоду харків'яни змогли вийти вперед - спочатку. Микита Жигалов в більшості успішно зіграв на добиванні, а потім Кирило Бондаренко закинув п'яту шайбу в сезоні.

На перших хвилинах третього періоду хокеїсти «Рулав Одда» змогли відзначитися ще двічі. На 43-й хвилині Олексій Басков реалізував чисельну перевагу господарів, а через чотири хвилини Микола Кисельов збільшив перевагу харківського клубу.

Підсумковий рахунок в матчі встановив Денис Бородай - перемога «Рулав Одда» 4: 2 дозволила підопічним Ігоря Шаманського обійти в турнірній таблиці «Дніпро», і вийти на шосте місце.

Наступний матч чемпіонату Української хокейної ліги відбудеться завтра, 27 жовтня. О 18:30 «Донбас» зіграє з «Маріуполем», цей матч буде показаний на телеканалі XSPORT.

«Рулав Одд»-« Білий Барс »4: 2 (0: 1; 2: 0; 2: 1)