Розгорнути Згорнути

Україна здобула вольову перемогу над Хорватією у матчі молодіжного ЧС-2023

Дубль оформив Сидоренко
15 грудня 2023р. 19:37
У Бледі (Словенія) на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B молодіжна збірна України провела четвертий матч. Синьо-жовті обіграли Хорватію U-20.

Українці у першому періоді завдяки точному кидку Полоницького відкрили рахунок у матчі, але вже у другій 20-хвилинці хорвати не лише зрівняли, а й вийшли вперед.

Вирішальним у зустрічі став заключний ігровий відрізок, у якому синьо-жовті закинули чотири шайби – 5:2

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 – Хорватія U-20 5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Шайби:  1:0 – Полоницький (Євтехов, Шаповалов), 06:34. 1:1 – Марінковіч (Безук, Ґоршіч), 24:42. 1:2 – Юріч (Заврскі), 37:10. 2:2 – Сидоренко (булліт, - менш.), 46:28. 3:2 – Шаповалов, 48:37. 4:2 – Сидоренко (Крикля, Стецюра), 49:12. 5:2 – Дахновський (Сидоренко, Крикля, - більш.), 53:09

У неділю, 17 грудня, підопічні Андрія Срюбка змагатимуться за перше місце та підвищення в класі зі збірною Словенії.

Раніше повідомляли, що Україна U-20 обіграла Італію, програючи 1:4