11:45
Телемагазин
11:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо - Барком-Збірна України U-18. Пряма трансляція

Вадим Шахрайчук: «У збірної України одне завдання - перемагати»

Головний тренер національної команди поділився думкою про підготовку і майбутніх іграх
09 листопада 2021р. 20:06
Вадим Шахрайчук: «У збірної України одне завдання - перемагати»
Фото: ФХУ

Головний тренер збірної України Вадим Шахрайчук поділився думкою з XSPORT про підготовку команди до майбутнього міжнародного турніру і чемпіонату світу, а також розповів про критерії потрапляння до збірної :

Всі хлопці з великим бажанням, на позитиві. Видно, що скучили дуже. Ми два роки не збиралися таким колективом. Всі найсильніші тут, за винятком кількох людей.

Звичайно, за два дні особливо нічого не встигнеш напрацювати. Хотілося б, щоб всі ланки діяли в одному тактичному ключі. Так що особливо нічого не вигадували, зберігали клубний принцип. 1-2 чоловік міняли, особливо нічого не зміниш.

Молодь працює з великим бажанням. Звичайно, їм хочеться повчитися у таких майстрів Міхнов, Пангелов, Буценко. Трохи з ними спілкуються, слухають якісь підказки. У нас ще більше буде молодих. Є сильна команда U20, де потенційно можемо отримати кілька кандидатів в національну команду.

Італія - команда з топ-дивізіону. Тому чекаємо цей матч, хочеться побачити, в якому стані наша команда. В якому стані наш хокей. Сподіваємося, що уболівальникам НЕ буде соромно за нашу команду.

З Угорщиною все той же. У нас одне завдання - перемога. Можете у будь-якого гравця запитати. Італія, Угорщина, Польща. Завдання тільки одна - перемагати. А там вже готові або не готові. Ну я можу запевнити, що всі будуть виходити - як хокеїсти, так і тренерський штаб - і від початку і до кінця робити максимум, щоб був позитивний результат.

У хлопців зараз закінчилися важкі матчі в УХЛ, і була якась небезпека, що будуть подуставшіе. Але немає, по пересуванням мене здивували. Відмінний рух - біжать, катять, функціонально готові. Може кілька людей випадає, але і то це через вакцинацій.

Хочеться, щоб всі розуміли нашу тактику і виконували її. Тоді, я думаю, все буде добре.

Хотілося б перемогти для уболівальників. Фанати вже скучили за перемогами збірної України. Так, команди сильні, але будемо виходити і битися. А там вже хто сильніше, той і переможе.

У нас не Канада або Швеція - коло кандидатів в збірну обмежений. Зрозуміло, що є ще кілька кандидатів. На чемпіонат світу поїдуть найсильніші. Критерії в збірну України такі - основне місце в складі свого клубу. Якщо ти з яких-небудь причин не в основі - дискваліфікація, слабкіше став, захворів - автоматом немає сенсу викликати.

12 і 13 листопада збірної України проведе товариські матчі проти Італії та Угорщини відповідно А вже в квітні 2022 року. виступить на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1B.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: