Розгорнути Згорнути

Вітер - про поразку «Краматорську»: «Потрібно грати з самого початку»

«Маріуполь» поступився в останній домашній грі в 2021 році
25 грудня 2021р. 18:54

Головний тренер «Маріуполя» Сергій Вітер розповів про причини поразки від «Краматорська» (2: 4) В матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч:

Гра програна. Дуже погано почали, перший період - жах. У другому періоді вже вдалося десь перехоплювати ініціативу. Так буває. У третьому вже насіли на суперника, образлива шайба. Наша помилка. Рахунок 2: 3 став 2: 4.

Як Ви думаєте, могла вплинути втома?

Ні, це не втома. Якби другу половину гри повільніше грали, тоді була б втома. Ми дуже пристойно додали, але не вистачило. Потрібно грати з самого початку.

Наступна гра з «Донбасом». Чого очікувати уболівальникам?

Всіх уболівальників вітаю з наступаючим Новим Роком, всім здоров'я. Велике спасибі, що приходять нас підтримують. Шкода, що програли заключну домашню гру в календарному році, але нічого страшного. Сезон триває, будемо намагатися радувати.

Незважаючи на поразку, «Маріуполь» залишився на другому місці в турнірній таблиці Суперліги.