Збірна України U-18 взяла реванш у команди Польщі в другому товариському матчі

У Ганути - дубль
14 листопада 2021р. 21:55
Збірна України U-18 / фото - УХЛ

У неділю, 14-го листопада, збірна України U-18 з хокею провела другий товариський поєдинок проти однолітків з Польщі. Зустріч закінчилася з рахунком 4: 1.

У першому періоді команди по черзі створювали моменти біля воріт один одного і під завісу ігрового відрізка Кліментій Лисак вивів «синьо-жовтих» вперед. Підопічні Олександра Бобкина не зменшили оберти і за 8 секунд до перерви подвоїли перевагу - Ігор Миколайович закинув шайбу в ворота поляків.

У другому періоді збірна Польщі активніше діяла в зоні опонента, але не вдалося обіграти воротаря. Збірна України увійшла в зону і Максим Ганута, Прийнявши пас, точним кидком направив шайбу в ворота господарів - 3: 0. «Синьо-жовті» взяли ініціативу в свої руки і менше ніж через дві хвилини закинули четверту шайбу -  Ганута оформив дубль.

У третьому періоді команди показували рівну гру. Під завісу гри поляки реалізували більшість - Андріан Громадскій забив гол, розмочивши рахунок. Варто відзначити, що перший поєдинок закінчився з рахунком 2: 8 на користь поляків.

Польща U18 - Україна U18 - 1: 4 (0: 2, 0: 2, 1: 0)

Україна U18: Ганін (Сисюк); Баглай - Кисельов - Трошкін, Ковальук - Миколайович, Ганута - Козловський - Волков, Колінько - Лисак, Бойко - Курзенков - Шевчук, Жеребко - Собченко, Іщенко, Мащенко, Здоровець

Нагадаємо, збірна України U-20 також перемогла команду Польщі в товариському матчі.

Джерело: УХЛ Михайло Рибак