Збірна України у товариському матчі знову обіграла Хорватію

Дубль за «синьо-жовтих» оформив Денис Бородай
20 квітня 2022р. 23:16
Збірна України обіграла Хорватію / Фото: скрін
Збірна України продовжує підготовку до чемпіонату світу в Дивізіоні IB, який з 26 квітня по 1 травня відбудеться в польському Тихи.

У товариському матчі «синьо-жовті» зустрілися зі збірною Хорватії.

Після того, як підопічні Вадима Шахрайчука напередодні розгромили суперника з рахунком 11:0, в цьому матчі команди зіграли більш прагматично. Перший період українці почали активно, вже протягом перших п'яти хвилин в воротах хорватів побувало дві шайби - точними кидками відзначилися Бородай і Чіканцев.

У другій 20-хвилинці українці довели справу до 3:0 - точно кинув Бородай, який оформив дубль.

Але вже на початку третього періоду хорватам вдалося відквитати одну шайбу. Пузіч встановив заключні 1:3.

Товариський матч

Хорватія - Україна 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Шайби0:1 – Бородай (Андрущенко, Ворона), 01:46. 0:2 – Чіканцев (Гриценко), 05:47. 0:3 – Бородай (Морозов), 30:20. 1:3 – Пузіч (Ведлін, Бренчун), 42:46

Хорватія: Ніколіч; Тадіч – Крамаріч, Пузіч – Черовецкі, Бренчун – Чавловіч, Аліч – Пауловіч; Ярков – Марінковіч – Добріч, Смолеч – Фічур – Сакіч, Чунко – Ідзан – Ведлін, Бабек – Буковіч – Дімітрієвіч.

Тренер – Рок Ройшек

Україна: Дьяченко (Кубрицький, 30:20); Толстушко – Мережко, Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Литвинов – Андрейків, Сисак – Гребеник; Лялька – Німенко – Коренчук, Савченко – Гриценко – Чіканцев, Андрущенко – Ворона – Бородай, Пересунько – Мазур – Морозов.

Тренер – Вадим Шахрайчук;

22 квітня збірна України проведе заключний напередодні чемпіонату світу товариський поєдинок проти Угорщини.