Сьогодні 2

Збірна України вела у три шайби, але поляки здійснили камбек

«Синьо-жовті» не змогли утримати перемогу
17 грудня 2022р. 00:48
Збірна України у драматичному матчі поступилася Польщі у другій грі Турніру трьох націй (3:4). Поєдинок Еврочелленджа був зіграний у Марселі.

Перший період залишився за українцями, які виграли його завдяки точному кидку Мазура. У другому ігровому відрізку «синьо-жовті» ще двічі вразили ворота суперника – відзначився дублем лялька. Поляки відповіли однією шайбою.

А ось заключну 20-хвилинку підопічні Шахрайчука провалили. Поляки менш ніж за три хвилини закинули три шайби.

Таким чином, для Польщі це дебютна перемога у Еврочелленджі.

Хокей. Турнір трьох націй

Польща – Україна 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)

Шайби: 0:1 – Мазур (Ратушний, Пересунько), 01:06. 0:2 – Лялька (Матусевич), 20:14. 0:3 – Лялька (Німенко), 30:36. 1:3 – Паш (Фрашко, Валеґа), 37:16. 2:3 – Міхальскі (Зиґмунт, Стажиньскі), 44:35. 3:3 – Міхальскі (Камєнєу, - 4х4), 47:33. 4:3 – Зиґмунт (Яскевич, Валеґа, - більш.), 48:49

У першому матчі Турніру трьох націй Україна програла Франції 0:3.