Сьогодні 0

Збірна України відігралася з 0: 2, але поступилася Італії в серії буллітів

За Україну відрізнялися Андрій Міхнов і російський захисник Михайло Рибалко
12 листопада 2021р. 18:36

Сьогодні, 12 листопада, національна збірна України зіграла свій перший матч на Euro Ice Hockey Challenge в Будапешті. Першим суперником українців стала збірна Італії.

У першому періоді італійцям вдалося відкрити рахунок в матчі, коли Марко Санна обіграв Дмитра Кубрицького і направив шайбу між його щитків. Збірна України створювала моменти і наносила ударні відповіді по воротах Давида Фадані Команди не змінили рахунок до кінця періоду, на перерву збірна Італії пішла з мінімальною перевагою.

У другому періоді українська збірна діяла активніше в зоні суперника, але обіграти Фадані не вдалося. Санна збільшив відрив Італії і оформив дубль в грі - 2: 0.

У третьому періоді збірна України закинула і скоротила відставання до мінімального - Андрій Міхнов закинув шайбу в ворота Італії. За дві хвилини до кінця матчу команда Вадима Шахрайчука зрівняла рахунок - викликаний в терміновому порядку з «Сокола» російський захисник Михайло Рибалко обіграв Фадані і закинув свою першу шайбу за збірну України. Через 20 секунд «синьо-жовті» вийшли вперед - Андрій Міхнов оформив дубль, але на останній секунді матчу італійці, граючи в більшості, відігралися - 3: 3. У овертаймі командам не вдалося визначити переможця, в серії буллітів збірна Італія здобула перемогу.

Нагадаємо, що свій наступний матч збірна України проведе вже завтра, 13 листопада. Суперником «синьо-жовтих» стане національна збірна Угорщини Початок матчу - о 17:00.

«Італія» - «Україна» 4: 3 ПБ (1: 0, 1: 0, 1: 3, 0: 0, 1: 0)

1: 0 Санна (Павлу), 3:41 ;

2: 0 Санна (Глюк), 34:26 ;

2: 1 Міхнов (Кузьменко, Рубан, больш.), 52:49 ;

2: 2 Рибалко (Павленко, Лялька, больш.), 58:11 ;

2: 3 Міхнов (Рубан), 58:41 ;

3: 3 Міцці (Трівеллато, Костнер) ,

59:59; Тадеско - вирішальний буліт

«Україна»: Кубрицький (Петров); Міхнов - Кузьменко - Рубан, Мажуга - Алексєєв А., Лялька - Смирнов - Павленко, Рибалко - Матусевич, Ворона - Гриценко - Савченко, Ратушний - Товстушко, Сисак, Німенко, Благой