Дуброва: «Сподіваюся, якщо не на цьому ЧС, то на Олімпіаді-2024 Білодід покаже свій максимум»

Наставник збірної України – про перспективи Дар'ї в новій ваговій категорії
05 жовтня 2022р. 16:41
Дуброва: «Сподіваюся, якщо не на цьому ЧС, то на Олімпіаді-2024 Білодід покаже свій максимум»
Віталій Дуброва / Фото - Facebook
Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва поділився думкою з приводу переходу бронзової призерки Токіо-2020 Дар'ї Білодід в вагову категорію до 57 кг.

«Для неї це проміжний чемпіонат світу. Вважаю, що перехід в 57 кг – це вірне рішення. Правильно, що не залишилося в 52 кг. Зараз у неї немає ніяких проблем зі скиданням ваги. Вона адаптується в новій ваговій категорії. Ми бачилися на зборах в Італії, хоча вона тоді участі в Кубку Європи в Річчіоне не приймала. Якщо порівнювати, до цього я бачив Дашу на чемпіонаті Європи, проте зараз видно прогрес. Я бачу, що Дарина постійно йде вгору і, може бути, саме на Олімпіаду вона підійде на піку своїх максимальних можливостей».


«Перед Токіо через скидання ваги і того, що Олімпіаду перенесли на один рік, вона трималася на одному рівні. Це було важко їй зробити, а зараз потенційно все дуже непогано. Є у неї можливість трохи набрати вагу і працювати над помилками. Плюс – не завжди добре підходити в ролі такого фаворита, як було в Токіо, коли всі чекали від неї золотої нагороди. Це був певний тиск на неї».


«Додаю, що Даша на вірному шляху. Незважаючи на те, що вони тренуються в Іспанії, там в Валенсії досить хороший центр дзюдо. Він більш пристосований під панамериканські країни. Там їй дуже допомагають і надали повноцінні умови для тренувань. Плюс – федерація і профільне міністерство забезпечують їй повністю підготовку за кордоном і виїзди на змагання. Тому перспективи, я вважаю, може бути, не на цьому чемпіонаті світу, а в цілому в олімпійському циклі у Даші дуже хороші. Мені подобається її настрій, бажання перемагати. Вона не зупинилася на тих перемогах і не наїлася, скажімо так. Сподіваюся, якщо не зараз, то на Іграх-2024 вона покаже свій максимум».


Відзначимо, що в Токіо-2020 Белодед боролася у вазі до 48 кг.

Чемпіонат світу з дзюдо пройде з 6 по 13 жовтня в Ташкенті (Узбекистан).

Склад збірної України.
Джерело: suspilne.media Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: