Дуброва: «Якщо росіян і білорусів допустять до змагань – будемо їх бойкотувати»

Наставник знає позицію України
27 січня 22:32
Дуброва: «Якщо росіян і білорусів допустять до змагань – будемо їх бойкотувати»
Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва відреагував на можливе повернення росіян і білорусів до змагань.

 Поки що я не маю інформації, що їх кудись допустять. Інформації, що [це відбудеться] на найближчих змаганнях, [немає]. Зараз ми у Португалії, наступного тижня – у Парижі, а в лютому – в Ізраїлі. Там їх не буде. Як буде далі, поки що невідомо.

Звісно, остаточне рішення буде за керівництвом Федерації [дзюдо України]. Але зараз позиція, думаю, буде така ж, як і була: якщо росіян та білорусів допустять до змагань – будемо їх бойкотувати.

У Міжнародної федерації стала позиція: вона однією з перших зробила допис на своїй сторінці, а Маріус Візер, президент федерації, заявив, що підтримує рішення МОК, що спортсмени мають змагатися, що вони ні до чого, що не брали зброю в руки. Тобто такий дешевий популізм – немає сенсу щось доводити.

Заяв російських та білоруських дзюдоїстів проти війни зовсім немає. Ті спортсмени є білорусами, але вони вже покинули територію білорусі і зараз проживають за кордоном. Жоден з них не висловився проти війни, а більшість, як і у нас, є представниками силових структур.


Раніше повідомляли, що європейські країни можуть бойкотувати Олімпіаду-2024 в Парижі, якщо росію допустять до форуму.

Джерело: suspilne.media Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: