Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

Президент ФДУ: «9-річна дівчинка, яка загинула разом з мамою під час обстрілу Києва, була дзюдоїсткою»

Михайло Кошляк розкритикував IJF за допомогу терористам
02 червня 17:41
Президент ФДУ: «9-річна дівчинка, яка загинула разом з мамою під час обстрілу Києва, була дзюдоїсткою»
Михайло Кошляк / Фото - ukrainejudo
Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк в Facebook розповів про 9-річну дівчинку, яка загинула під час ракетного обстрілу російськими загарбниками Києва.

«Дев'ятирічна дівчинка, загибла разом з мамою під час обстрілу Києва позаминулої ночі в Деснянському районі, була дзюдоїсткою. Її звуть Вікторія Івашко, кілька років дитина займалася дзюдо в спортивному клубі Judo Master, ще в минулі вихідні виходила на татамі на змаганнях в Києві, здобував свої перші перемоги, мріяла про великі досягнення. Тренер Вікторії каже, це була неймовірна дитина, дуже спокійна, смілива і життєрадісна, але чергова атака російськими ракетами забрала дівчинку на небо».


«З учора, коли я дізнався цю страшну новину, не можу знайти собі місця. Це дуже болісно для всієї української сім'ї дзюдо. На сьогоднішній день під час повномасштабної війни в Україні загинули вже 483 дитини. Ми втратили вже 300 спортсменів. Щоночі не спимо, тому що лунають нескінченні сирени, летять з росії дрони і ракети. А між тим дзюдоїсти-військовослужбовці армії росії виходять на світові татамі за підтримки IJF, сьогодні вони стартують на турнірі олімпійської кваліфікації Гран-прі Душанбе. Ми ховаємо дітей-дзюдоїстів. Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблої Вікторії Івашко».
Нагадаємо, що за кілька днів до старту Grand Prix в Душанбе збірна України відкликала свою заявку. Це пов'язано з тим, що Міжнародна федерація дзюдо (IJF) зареєструвала для участі в турнірі представників росії і білорусі в якості «Індивідуальних нейтральних атлетів».
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів