Президент Федерації дзюдо України: «Маю інформацію, що напередодні ЧС-2022 IJF заявить під нейтральним прапором команду росії»

Михайло Кошляк – про можливий бойкот збірної турніру в Ташкенті
15 вересня 2022р. 14:53
Президент Федерації дзюдо України: «Маю інформацію, що напередодні ЧС-2022 IJF заявить під нейтральним прапором команду росії»
Михайло Кошляк / Фото - Facebook
Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Міжнародна федерація дзюдо (IJF) готова допустити спортсменів країн-агресорів до участі в ЧС-2022 в Ташкенті (Узбекистан) в нейтральному статусі. Якщо це станеться – збірна України буде бойкотувати турнір.

«За 21 день в Ташкенті розпочнеться чемпіонат світу з дзюдо. Для нас наразі це не просто важливий, це дуже важливий старт. Адже в дзюдо триває кваліфікація на Олімпійські Ігри 2024 в Парижі. Наша збірна готуться до світових змагань в Узбекистані в штатному режимі - спочатку збір в Конча-Заспі, минулих вихідних контрольний старт European Open в італійському Річчіоне, де вибороли золото й 3 бронзи, зараз міжнародний збір. Тренери визначилися зі складом - це тринадцятеро спортсменів. Найкращі з найкращих».


«Однак сьогодні в мене з'явилась інформація з особистих джерел, що Міжнародна федерація дзюдо в останні дні напередодні чемпіонату світу все ж заявить під нейтральним прапором команду Росії, як це було на турнірі Grand Slam в Улан-Баторі. Якщо інформація відповідатиме дійсності і таке остаточне рішення IJF, то ми бойкотуватимемо цей старт. Допоки росія вестиме війну в Європі, знищуватиме Україну, тероризуватиме наш народ – ми з ними на татамі не вийдемо. Без варіантів».


«Спортсмени та тренери провели величезну роботу, українське дзюдо зараз на підйомі, всі дуже мотивовані, всі дуже великі молодці. Пишаюся кожним із тринадцятки, хто потрапив до заявки на чемпіонат світу. Такий наш шлях. Всі розуміють, заради чого. А наші головні перемоги попереду. Ми всі це знаємо».


Відзначимо, що раніше Федерація дзюдо України направляла офіційне звернення до IJF з приводу відмови від участі збірної команди України в разі допуску спортсменів країн-агресорів росії та білорусі до турнірів під егідою IJF.

Напередодні українські дзюдоїсти завоювали чотири медалі на Кубку Європи.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: