22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

Тренер збірної України: «Емоційно важко, тому що у більшості з нас сім'ї в Україні»

Ньябалі розповів про важливість переможного Кубка Європи для збірної
09 серпня 08:45
Тренер збірної України: «Емоційно важко, тому що у більшості з нас сім'ї в Україні»
Кеджау Ньябалі / Фото: СК "Спартаківець" - Spartakivets SC

Тренер збірної України з дзюдо Кеджау Ньябалі в коментарі прес-службі НОК України розповів про перше загальнокомандне місце на Кубку Європи в Ризі.

«Багато наших спортсменів мали значну перерву без змагань. Потрібно було відчути татамі, проборотися. Ми розраховуємо взяти участь у чемпіонаті світу. Нам треба давати змогу боротися молодим, щоб бачити, хто може конкурувати з першими номерами усіх вагових категорій.

Ми розраховували на вдалий виступ нашої команди на Кубку Європи. Деякі дзюдоїсти могли виступити навіть ще краще, напевно перехвилювалися через велику відповідальність.

В найближчих планах у нас навчально-тренувальний збір основної команди в Нідерландах, потім збір на олімпійській базі «Конча-Заспа». У вересні ми маємо взяти участь у турнірі в Італії. Це буде контрольний старт для всіх, хто має намір їхати на чемпіонат світу.

Спортивний фронт наразі дуже важливий. Особливо дзюдо, це ж улюблений вид спорту головного світового диктатора, тому перемагати вдічі приємніше. Емоційно важко, тому що у більшості з нас родини в Україні, всі постійно хвилюються».

Нагадаємо, раніше Дар'я Белодід відсвяткувала своє дебютне золото в новій ваговій категорії.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: