Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Україна вимагає не допускати до чемпіонату Європи російських дзюдоїстів

Усі у списку виступають за війну
18 квітня 20:35
Україна вимагає не допускати до чемпіонату Європи російських дзюдоїстів
Президент НОК України Вадим Гутцайт, в.о. Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, а також президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк звернулися до президента МОК Томас Баху і президенту Міжнародної федерації дзюдо (IJF) Маріусу Візеру з вимогою не допускати до участі у чемпіонаті Європи-2024 спортсменів, які підтримують повномасштабну війну Росії проти України.

Зокрема мова йде про Мадіну Таймазову, Інала Тасоєва, Яго Абуладзе, Армана Адамяна, Даніла Лаврентьєва, Махмадбека Махмадбекова, Михайла Ігольнікова, Армана Адамяна, Матвія Каніковського, Тамерлана Башаєва, Глафіру Борисову, Ксенію Галіцьку, Далі Лілуашвілі, Камілу Бадурову, Еліс Старцеву, Рамазана Абдулаєва.

У листі наголошується, що частина цих атлетів раніше виступали на «Клубному чемпіонатірРосії з дзюдо на честь 70-річчя путіна». Цей турнір пройшов у Грозному у жовтні 2022 року. Під час відкриття змагань організатори представили дітей у вбраннях, що містять зображення путіна разом із літерою «Z».

Дзюдоїстка мадина таймазова фотографувалася для російських пропагандистських ресурсів на тлі зображення путіна та літери «Z». У квітні 2022 року вона взяла участь у пропагандистському заході під назвою «майстер-клас для молодих дзюдоїстів із Донбасу». Учасниками заходу були українські діти, які незаконно перевезені до росії.

Раніше повідомляли, що жертва Кличко відповів, як має закінчитися війна України проти Росії.
Джерело: НОК України Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино